Наказ "Про закріплення території обслуговування за закладом ТНВК ШПЛ №2 на 2023-2024 навчальний рік"

22.02.2023   Administrator   Категорія: Структура навчального року

тернопільська Міська рада

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «загальноосвітня школа і-ііі ступенів-ПРАВОВИЙ ЛІЦЕЙ №2»

46003, м. Тернопіль, вул. Новий Світ, 11; тел.: 52-57-96; 25-94-74, [email protected]

20 лютого 2023 р.                                             №61 - О

Про закріплення території

обслуговування за закладом

ТНВК ШПЛ №2 на 2023-2024

навчальний рік

Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради №37 від 13.02.2023р. «Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти на 2023 - 2024 навчальний рік», з метою забезпечення здобуття повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до начання в школі

НАКАЗУЮ:

1. Закріпити території обслуговування за закладом згідно з додатком.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гнатюк Л. І.:

2.1. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів освіти.

2.2. Оприлюднити інформацію про територію обслуговування, закріплену за закладом освіти на сайті закладу та дошці оголошень.

2.3. Розпочати електронну реєстрацію та приймання документів для зарахування до 1 класу з 01 березня 2023 року з використанням інформаційної системної управління освітою (ІСУО).

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                Інна ІВАНЮК

до наказу №61 - О

від 20.02.2023р.

Перелік

території обслуговування, закріпленої за закладом загальної середньої освіти Тернопільської міської ради на 2023-2024 навчальний рік.

вул. Олени Теліги (11, 13, 15, 17, з 19 до кінця),

вул. Новий Світ,