18.11.2022   Administrator   Категорія: Цікаві уроки

В рамках ІІІ Міжнародного уроку доброти, 4 жовтня у 2-А(2) класі було проведено виховну годину на тему: «Домашні улюбленці». Захід провела вчителька Тодоренко Л. К. спільно з керівником гуртків ТОЦЕНТУМ. Павлусик О. Л. розповіла про гуманне ставлення до тварин. Учні ділилися розповідями про своїх домашніх улюбленців, брали активну участь у вікторині. Найемоційнішим моментом була зустріч з хом’ячком Смугастиком та равликами ахатинками. Любов’ю і добротою сяяли очі дітей.

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні  На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні