Білоус Галина Богданівна

Вчитель англійської мови ТНВК ШПЛ№2 з 2012року

Педагогічний стаж -18 років

Спеціаліст І категорії

Закінчила Тернопільський Експериментальний Інститут Педагогічної Освіти(ТЕІПО) у 2002році

Працювала в Тернопільській ЗОШ №15

Педагогічне кредо: «Справжній вчитель той, хто ніколи не забуває, що сам був дитиною»( В. Сухомлинський )

Науково-методична проблема : «Розвиток комунікативної компетентності учнів за допомогою вдосконалення мовленнєвих умінь на уроках англійської мови»

Мета і завдання: Формування в учнів стійкої мотивації до вивчення іноземної мови, мовленнєвої культури,  творчих здібностей, критичного мислення, самостійного аналізу та оцінювання прочитаного.

Для реалізації мети

Залучаю учнів до різних форм і методів навчальної діяльності;

Створюю всілякими засобами позитивну емоціональну атмосферу;

Даю можливість кожній дитині випробувати себе в різних видах творчості;

Впроваджую особистісно орієнтоване спілкування для саморозвитку та самореалізації особистості ;

Застосовую технології інтерактивного навчання та предметні зв’язки

Створюю комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, вчиться бути демократичним, формує і розширює своє креативне мислення.

Свою роботу реалізовую через основні принципи розвиваючого навчання: комунікативності, наочності, доступності та посильності.

Використовую групові форми роботи. Вони розширюють пізнавальні,  творчі та комунікативні можливості учнів. Формують навички самостійної роботи, виховують почуття відповідальності.

Постійно працюю над підвищенням  свого фахового рівня та педагогічної майстерності .Відвідую семінари, беру участь в тренінгах, вебінарах, які  засвідчені сертифікатами.

Не зупиняюся на досягненнях.  Демонструю  свої  вміння на відкритих уроках, позакласних заходах.

Вірю в успіх і світле майбутнє кожної дитини  і вважаю своїм основним обов’язком допомогти дитині повірити в себе і виховати в ній прагнення до самовдосконалення.