Наказ Про зарахування здобувачів освіти до першого класу на денну форму навчання у 2020-2021 н.р.

16.06.2020   Administrator   Категорія: Оголошення

 

 

 

                                              Україна                                          

Управління освіти і науки Тернопільської Міської ради

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ПРАВОВИЙ ЛІЦЕЙ №2» Тернопільської міської ради Тернопільської області


46003, м. Тернопіль, вул. Новий Світ, 11; тел.: 52-57-96; 25-94-74.

 

 

НАКАЗ

 

      12. 06. 2020р.                                                                             №50

 

 

Про зарахування здобувачів освіти

до першого класу на денну

форму навчання у 2020-2021 н.р.

 

Керуючись ст. 53 Конституції України, ст. 3,13,30 та ст.66 Закону України «Про освіту», Законом України «Про загальну середню освіту», ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 26.02.2020р. №179 «Порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради», наказу управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 27.02.2020р. №68 «Про порядок організації та проведення електронного зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради», листа управління освіти і науки Тернопільської міської ради від 04.06.2020р. №748/04 «Щодо прийому дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти у 2020 році», з метою забезпечення прозорості, відкритості, запровадження єдиного підходу до зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради

 

НАКАЗУЮ:

  1. Зарахувати до першого класу на денну форму навчання у закладі освіти у 2020-2021 навчальному році дітей згідно зі списком (додаток 1).
  2. Даний наказ розмістити на сайті закладу.
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В. о. директора закладу                                       В. М. Хоркавий

 

Додаток 1

до наказу № 50 від 12.06.2020 р.

 

1. Клас «Інтелект України»

  1. Антонов Світозар Олегович
  2. Бляха Олександр Вікторович
  3. Валєєв Святослав Анатолійович
  4. Веприк Олександр Олегович
  5. Гавриляк Анна Русланівна
  6. Гнатюк Аліса Олегівна
  7. Гнатюк Олександра Андріївна
  8. Горуц Єва Степанівна
  9. Гладій Ростислав Георгійович
  10. Гук Поліна Мар’янівна
  11. Кіцак Вікторія Володимирівна
  12. Климко Павло Олегович
  13. Кміть Олег Тарасович
  14. Костащук Анна Юріївна
  15. Крупій Сергій Сергійович
  16. Липка Вікторія Богданівна
  17. Лук’янчук Марія Віталіївна
  18. Роля Вікторія Миколаївна
  19. Сампара Станіслав Русланович
  20. Урсуляк Анастасія Олександрівна
  21. Чорненька Марія Василівна
  22. Шацьких Станіслав Андрійович

 

 2. 1- ші класи

  1. Антонова Вєра Ярославівна
  2. Афендулов Тарас Юрійович
  3. Барабаш Тимофій Іванович
  4. Бобрак Анастасія Андріївна
  5. Бурий Остап Миколайович
  6. Бутинець Дарія Сергіївна
  7. Волошин Людмила Анатоліївна
  8. Воробець Богдан Богданович
  9. Гац Анна Василівна
  10. Гембатюк Дмитро Степанович
  11. Горбач Анна Назаріївна
  12. Горбач Марія Назаріївна
  13. Гречук Анна Михайлівна
  14. Грушецький Артем Ярославович
  15. Гуска Марія Ярославівна
  16. Дейнека Христина Петрівна
  17. Драпінський Кирило Павлович
  18. Житинський Владислав Володимирович
  19. Зазуляк Артем Петрович
  20. Іваницька Роксоланв Андріївна
  21. Іванішин Руслан
  22. Іванців Марта Богданівна
  23. Іванчук Богдан Русланович
  24. Карпчук Анастасія Сергіївна
  25. Кец Іван Іванович
  26. Козловець Андрій Валентинович
  27. Козловська Анастасія Валеріївна
  28. Корнієнко Ілля Олексійович
  29. Коровець Емілія Іванівна
  30. Костів Денис Русланович
  31. Кривошлик Аліна Володимирівна
  32. Крутяк Олексій Петрович
  33. Кущак Каріна Сергіївна
  34. Левченко Вікторія Назарівна
  35. Левчук Аліна Казимирівна
  36. Лисик Максим Андрійович
  37. Літовчук Остап Андрійович
  38. Лукашов Артем Степанович
  39. Макух Анна Андріївна
  40. Мандрик Владислав Вікторович
  41. Мармюк Марта Андріївна
  42. Мацевко Матвій Володимирович
  43. Мельник Дмитро Вікторович
  44. Міньков Павло Олександрович
  45. Мних Матвій Богданович
  46. Москалик Адріана Русланівна
  47. Мотиль Мар'яна Русланівна
  48. Мостова Кароліна Михайлівна
  49. Мукалай Яна – Марія
  50. Нюня Кирило Олександрович
  51. Овчарова Єва - Ізабель Шахіновна
  52. Окаринський Нестор Володимирович
  53. Павлюк Роман Сергійович
  54. Пастернак Віта
  55. Поцілуйко Софія Павлівна
  56. Простокішіна Маргарита Сергіївна
  57. Прудивус Роман Ігорович
  58. Ревега Ніна Ігорівна
  59. Романець Олександр Ігорович
  60. Савечко Максим Ігорович
  61. Салавага Олександр Васильович
  62. Середа Остап Віталійович
  63. Синюта Єлизавета Олександрівна
  64. Стара Єва Ігорівна
  65. Теслюк Олександр Андрійович
  66. Тиро Владислав Володимирович
  67. Ткачук Ярина Валеріївна
  68. Трилеська Таміла Тарасівна
  69. Устюжаніна Анна Миколаївна
  70. Фецак Христина Русланівна
  71. Чирка Матвій Дмитрович
  72. Шпак Юлія Володимирівна
  73. Шпирка Марта Володимирівна
  74. Ядвіжак Юрій Володимирович